Один з цих лайфхаків допоможе залишатись на зв'язку під час блекауту: як зарядити телефон (відео)

Читать на русском
Автор
Зарядка телефону
Зарядка телефону. Фото Unsplash.com

У будь-яку пору доби ви можете скористатись цим методом

В Україні масово почали вимикати світло. Більшість українців не встигають за графіками відключень зарядити свої гаджети та починають вдаватися в питання, як зарядити телефон, аби постійно лишатись на зв'язку.

"Телеграф" розповість про п’ять варіантів, які допоможуть підживити смартфон без централізованого електропостачання. Частина їх використовує інші предмети як джерела енергії, наприклад — три звичайні батарейки.

Генератор

Використовувати генератор можна не лише вдома, а й у спеціальних місцях – пунктах незламності, де можна не лише підзарядити гаджети, а й зігрітися.

Ноутбук

Батарея ноутбука може непогано зарядити телефон. Раніше ми вже розповідали, чи шкідливо заряджати телефон від ноутбука

Автомобіль

Навіть якщо у вас машини немає, можна поєднатися зі знайомими і зарядитися від автомобільної зарядки. Перебоїв із постачанням бензину поки що не очікується.

Бездротова колонка

Її батарея може відпрацювати як павербанк і дати якщо не повний заряд телефону, то хоч необхідні для екстреного зв’язку відсотки заряду.

Батарейки

У мережі продовжують популяризувати лайфхак для заряджання телефона за допомогою трьох батарейок. Зазначимо, що отримувана потужність трохи вище за потрібну телефону, але для екстрених випадків багато засобів хороші. Батарейки потрібно з’єднати особливим чином.

Раніше "Телеграф" писав, як максимально зекономити заряд на телефоні у блекаут.