Будете наймоднішою на пляжі: які купальники в тренді влітку 2024 (фото)

Читать на русском
Автор
Які купальники модні цього сезону
Які купальники модні цього сезону. Фото Freepik

Ви точно захочете придбати один із цих купальників

Якщо ви в пошуку не лише зручного і красивого, а й трендового купальника, зверніть увагу на перераховані нижче. Для літа 2024 варто обирати стильні купальники, щоб сяяти на пляжі. Раніше ми розповідали про антитренди на купальники, а тепер розповідаємо про наймодніші.

Тренди на купальники влітку 2024 включають драпірування, фурнітуру, стиль ретро, мінімалізм. Про це розповіли на 24tv.ua.

Трендові купальники на літо 2024

Купальник ретро

Цьогоріч в моді купальники, які прийшли до нас із 50-х років. Вони мають розкішний вигляд. Суцільний купальник навіяний французькою модою.

Ретро-купальники в моді влітку 2024
Фото: pinterest

Мінімалістичний купальник

Варто обрати вироби з чіткими лініями та однотонними кольорами. Також цьогоріч актуальні низькі посадки та візуальне витягування стегон.

Які купальники в моді влітку 2024
Фото: pinterest

Купальник бюстьє

З таким купальником ви матимете рівномірну засмагу в зоні шиї та плечей. Такі фасони можна обирати з цікавими вирізами. Також актуальні моделі, які підкреслюють талію.

Трендові купальники 2024
Фото: pinterest

Анімалістичний принт

Цьогоріч леопардовий принт на піку популярності. Купальники з таким дизайном можна обирати і роздільні, і суцільні — в будь-якому випадку ви будете королевою на пляжі. Також варто звернути увагу на купальники зі зміїним чи зебровим принтом.

Модні купальники влітку 2024
Фото: pinterest

Абстрактний принт

Такий купальник дозволить вам бути в центрі уваги і створить гарний настрій. Для пляжного відпочинку купальник з абстрактним принтом — ідеальний вибір.

Які купальники в тренді у 2024 літом
Фото: pinterest

Раніше "Телеграф" розповідав, які сукні будуть на піку популярності влітку 2024. Як виявилося, є п’ять стильних моделей легких літніх вбрань, які користуватимуться особливою популярністю у дівчат.