Огірки збиратимете відрами: використайте два прості засоби
- Автор
- Дата публікації
- Автор
Підгодуйте огірки в серпні цими засобами
Огірки вирощувати доволі просто, і з цим впорається навіть початківець. Утім, деяких помилок припускається майже кожен, зокрема, неправильне внесення добрив.
Засоби з хімічним складом, хоч і дієві, але впливають на смак плодів. А хочеться ласувати натуральним продуктом. Actualno.com розповість, які два засоби варто використовувати у підгодівлі огірків для доброго результату. Йдеться про золу та лушпиння цибулі.
Зола
Городники давно використовують звичайну золу як добриво для різних рослин. Переваги цієї підгодівлі у тому, що вона підвищує врожайність огірків.
Рослини починають рости міцнішими, тому стають адаптовані до несприятливих умов і посухи. Після підживлення плоди набудуть зеленішого відтінку та будуть смачнішими.
Водночас завдяки підживленню з золи підвищується опірність огірків до шкідників і хвороб. Вони починають менше гнити та не так сильно атакуються різними комахами.
- Застосування: 1 кілограм золи треба розбавити у 2 літрах кип'ятку. Можна ще додати 200 мілілітрів оцту для кращого результату. Тоді додаємо ще 1 відро чистої води. Обробляємо наші грядки з огірками.
Лушпиння цибулі
Лушпиння цибулі здатне зміцнити кореневу систему огірків. Це своєю чергою прискорює ріст плодів, і вони розвиваються великими та хрумкими. Цибуля містить речовини, які ефективно відлякують шкідників і запобігають розвитку хвороб рослин.
- Застосування: склянку цибулевого лушпиння заливаємо половиною відра води. Чекаємо кілька днів і використовуємо.
- Є й другий варіант, який передбачає залити жменю лушпиння цибулі півтора літрами води. Рідину треба закип'ятити, а коли охолоне — розбавити ще половиною відра води. Добриво можна використовувати як під корінь, так і обприскувати ним листя.
Раніше "Телеграф" розповідав, що треба зробити з помідорами в серпні, аби вони швидше росли. Є деякі обов'язкові процедури, які дадуть бажаний результат.