Зачіска, як у першої леді: Олена Зеленська з’явилася з елегантною укладкою, яку можна повторити вдома

Читать на русском
Автор
Олена Зеленська стала справжньою іконою стилю в Україні Новина оновлена 01 липня 2024, 09:02
Олена Зеленська стала справжньою іконою стилю в Україні. Фото Getty Images

Зробити подібну зачіску можна своїми руками

Перша леді України Олена Зеленська, як і її чоловік-президент, стала обличчям країни не лише вдома, а й на міжнародній арені. Звичайно ж, стиль у першої леді змінився відповідно до статусу, особливо зараз, коли вона стала публічною, представляє Україну за кордоном та дає багато інтерв’ю.

Нещодавно Олена Зеленська продемонструвала черговий елегантний лук під час відеозвернення до першої леді Литви Діани Наусєдєнє. У цьому ролику перша леді України з’явилася у суворому піджаку кольору морської хвилі та у блузі ніжного персикового відтінку. При цьому Зеленська продемонструвала нову укладку, яку може повторити вдома кожна жінка.

Олена Зеленська

Як видно, на свіжих кадрах Олена Зеленська з’явилася з розпущеним і елегантно укладеним волоссям, яке має середню довжину. Волосся злегка асиметрично розділене і укладене м’якими великими хвилями. Одна частина зачесана за вухо, а друга з великими локоном відпущена паралельно щоці. У такій зачісці волосся укладене без зайвого об'єму, виглядає акуратно і природно.

Тому якщо у вас подібна довжина і текстура волосся, то таке укладання ви зможете повторити вдома своїми руками. Звичайно ж з використанням спеціальних доглядових та фіксуючих засобів.

Раніше "Телеграф" розповідав, що перша леді Олена Зеленська назвала свій рецепт збереження психіки. За її словами, українцям важливо не просто дожити до Перемоги, а й зберегти нормальний стан психіки.