Цей манікюр ідеально доповнить ваш образ: 5 літніх ідей (фото)

Читать на русском
Автор
Цікаві ідеї літнього манікюру 2024
Цікаві ідеї літнього манікюру 2024. Фото Колаж "Телеграфу"

Це покриття вразить вас своєю красою

Манікюр вже давно став невід’ємною частиною образу жінок, яким подобається завжди красиво та стильно виглядати. А влітку тим паче, бо палітра кольорів стає значно ширшою та цікавішою. Зокрема, можна спробувати яскраві малюнки та техніку омбре.

Літній манікюр — це про сміливе проявлення себе у насичених відтінках, тематичних малюнках і поєднанням різних кольорів. Усі дизайни, на які раніше не наважувались, можна сміливо відтворювати у теплий сезон. Таке покриття нігтів вдало доповнюватиме ваші літні дні, пише "Телеграф".

Пальми на нігтях

Це небанальна ідея для тих, хто не боїться проявляти свої справжні бажання та відрізнятися від інших. Такий манікюр створить атмосферу відпочинку, навіть якщо ви не на узбережжі моря. Натомість приємні асоціації зʼявлятимуться самі собою.

Пальми на нігтях
Пальми на нігтях, Фото: Pinterest

Різнобарвний френч

Французький манікюр давно вийшов за межі лише спокійних відтінків. Майстри манікюру все частіше оформлюють кінчики нігтів у найрізноманітніших відтінках. Тут залежить від ваших уподобань, обирайте будь-який колір під прозору або молочну основу.

Салатовий френч
Салатовий френч, Фото: Pinterest

Геометрія

Попри те, що до геометричного дизайну на нігтях існує різне ставлення серед жінок, він залишається у трендах і набуває нових форм. Особливо красиво виглядають кольорові смуги та хвильки у різних варіантах. Можете почати з одного нігтя, щоб не перевантажувати образ.

Геометрія на нігтях
Геометрія на нігтях, Фото: Pinterest

Вкраплення

Дрібненькі цятки можуть чудово доповнити будь-яке однотонне покриття. Вони лаконічно виглядають та не набридають. Натомість така маленька цікава деталь сформує значно цікавіший манікюр загалом.

Вкраплення на нігтях
Вкраплення на нігтях, Фото: Pinterest

Багатоколірність

Вже не перший раз у нігтевій естетиці практикують поєднання одразу кількох кольорів. Тобто, відтворюють 5 кольорів: на кожному нігтеві — інший. Це сміливо, яскраво та насичено. Таке покриття нігтів покращує настрій у будь-який день.

Різнокольоровий манікюр
Різнокольоровий манікюр, Фото: Pinterest

Раніше "Телеграф" писав, як зробити манікюр у стилі old money. Вся справа — у стриманих і класичних кольорах.