Що приховує Android: три "секретні" функції, про які знають далеко не всі

Читать на русском
Автор
1082
Приховані функції Android Новина оновлена 22 травня 2024, 10:44
Приховані функції Android. Фото Freepik

Android дуже функціональна система, що має безліч налаштувань

Система Android має велику популярність завдяки безлічі функцій, які полегшують користувачам роботу з гаджетами. Однак не всі знають, що в Android є й приховані фішки, які можуть значно покращити досвід використання. Ці маловідомі можливості можуть допомогти у персоналізації пристрою, покращенні продуктивності та підвищенні безпеки.

У матеріалі "24 канали" розповіли про те, які функції може приховувати ваш гаджет і де їх знайти, щоб використати його потужність на повну. У деяких випадках ці фішки можуть бути дуже корисними.

Приховані функції Android

Блокування девайса у разі крадіжки

Якщо ви втратите свій смартфон або його вкрадуть, вам потрібно подбати про захист особистих даних. І убезпечити себе можна за допомогою однієї з функцій, які пропонує Android. Заблокувати телефон можна за допомогою гугл-акаунта. Перейдіть до основних параметрів, відкрийте вкладку "Безпека", потім натисніть "Адміністратори пристрою". Активуйте функцію "Віддалений пошук та блокування". Після цього можете не турбуватись, тому що особисті дані будуть під захистом.

Приховане меню

На Android також є спеціальний режим "для розробників". Від звичайних користувачів це меню приховано, але ви можете активувати його. Зайдіть в "Налаштування телефону", виберіть пункт "Про телефон", знайдіть рядок "Номер складання" і натисніть на нього 7 разів, після чого з’явиться напис "Тепер ви розробник".

Коли ви активуєте приховане меню, щоб у нього зайти, знову потрібно відкрити головне меню та перейти на вкладку "Додатково". На одній з останніх сторінок ви знайдете рядок меню "Для розробників", це саме те, що раніше було приховано від користувачів. Таке меню містить багато можливостей.

Експерти кажуть, що там є пункт "Налаштування USB", який є важливим для досвідчених користувачів, які займаються прошивкою апаратів та розробкою додатків. Також у меню можна обмежити максимальну кількість фонових процесів, активувати відображення індикатора завантаження процесора, змінити масштаб анімації. У кожному меню ви зможете знайти додатковий опис та ознайомитися з ним.

Режим "Лупа"

Android має ще одну корисну функцію, яка може знадобитися в деяких випадках. Ідеться про режим "Лупа", який не просто дозволяє збільшити розмір тексту або певних елементів, а також збільшити конкретне місце екрана в будь-якій програмі. Ця фішка може стати в пригоді, якщо вам потрібно розглянути текст, написаний дрібним шрифтом. Щоб активувати режим, зайдіть у "Параметри", перейдіть до "Спеціальні можливості", а там знайдіть "Жести для збільшення".

"Телеграф" писав раніше, як прискорити зарядку смартфона. У цьому допоможуть чотири прості способи.