Jerry Heil зустрілася з режисером "20 днів у Маріуполі" на Каннському кінофестивалі (фото)

Читать на русском
Автор
Представниця України на Євробаченні 2024 і режисер "20 днів у Маріуполі" Новина оновлена 18 травня 2024, 17:47
Представниця України на Євробаченні 2024 і режисер "20 днів у Маріуполі". Фото instagram.com/thejerryheil

Jerry Heil виклала фото із Мстиславом Черновим

Співачка Jerry Heil, яка представляла Україну на Євробаченні 2024 разом із alyona alyona, захопила підписників спільним знімком із режисером фільму "20 днів у Маріуполі", який отримав "Оскар", Мстиславом Черновим.

"Щаслива була познайомитися з Мстиславом Черновим на українському заході на каннському кінофестивалі!", — підписала фото виконавиця на своїй сторінці в Instagram. На знімку співачка стоїть поруч із режисером, який злегка її обіймає.

"Я завжди мріяла, щоб українська музика стала частиною глобальної індустрії. Зараз це стає реальністю! Водночас шлях в світ пробиває собі й українське кіно. Мстислав та його неймовірно працьовита команда не просто отримали Оскар — вони вразили світ! Це необхідно сьогодні, як ніколи! Впевнена, що українська культура обʼєднає світ своєю автентикою, щирістю, глибиною! Можливо, це випробовування, але і велика винагорода бути українкою в такий час", — йдеться в дописі Jerry Heil.

Так, українського кіно немає у програмі Каннському фестивалі в цьому році. Однак 16 травня гості цього дійства зібралися для святкування Дня вишиванки. У традиційному вбранні й з’явилися Мстислав Чернов і Jerry Heil. За словами організаторів фестивалю, метою цього дійства було показати, що українська кіноіндустрія розвивається навіть під час війни.

Раніше "Телеграф" розповідав, що Святослав Вакарчук зустрівся з українським режисером Мстиславом Черновим. Фронтмен "Океан Ельзи" приїхав у столицю Бельгії на благодійний виступ #HelpForUkrainetour свого гурту, тоді як сам Мстислав Чернов прибув у Брюссель, щоб представити оскароносний фільм про війну в Україні — "20 днів у Маріуполі".