Коли День бухгалтера в Україні: як відзначають це свято

Читать на русском
Автор
527
День бухгалтера в Україні Новина оновлена 10 липня 2024, 23:00
День бухгалтера в Україні. Фото Canva

До свята залишилось не так багато часу

Бухгалтер — досить популярна професія в Україні. Щороку тисячі студентів обирають цю спеціальність, бажаючи працювати з веденням фінансів. Існує професійне свято — День бухгалтера, яке має свої особливості.

Коли саме святкують День бухгалтера в Україні та що роблять в цей день, розкаже детальніше "Телеграф".

Дата Дня бухгалтера

В Україні День бухгалтера святкують 16 липня, і дата не є випадковою. Річ у тім, що саме цього дня в 1999 році парламент ухвалив закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Ним визначаються основні положення, які стосуються фінансів.

На державному рівні свято запровадив другий президент України Леонід Кучма у 2004 році.

Цікаво, що існує ще Міжнародний день бухгалтера, який відзначають у всьому світі. Він припадає на 10 листопада.

Традиції Дня бухгалтера

День бухгалтера — це професійне свято всіх тих, хто дотичний до бухгалтерської, економічної чи аудиторської справи. Такі працівники займаються складанням звітів для податкової, нарахуванням зарплат, контролюють доходи. Загалом вони працюють з усією документацією організації чи підприємства.

Найчастіше бухгалтери святкують цей день прямо на роботі. Вони влаштовують корпоративи, на яких згадують історії зі своєї професійної діяльності. Деякі керівники можуть нагороджувати найкращих працівників грамотами, преміями або приємними сюрпризами. Тож привітайте знайомих бухгалтерів у цей день, щоб відзначити їхню нелегку працю.

Раніше "Телеграф" розповідав, коли святкують День медика в 2024 році в Україні. Ця дата вже другий рік поспіль є іншою.