Як стати більш усвідомленою та щасливою людиною за 60 днів: допоможуть прості звички

Читать на русском
Автор
За два місяці можна стати щасливішим Новина оновлена 10 липня 2024, 19:37
За два місяці можна стати щасливішим. Фото Pexels

Ці звички можуть призвести до значних змін у світогляді та якості життя

Спроба стати усвідомленішим та щасливішим — чудова мета, яка може значно покращити якість життя. Адже це вироблення навичок, які допомагають зосереджуватися і жити зараз.

Є психологічні практики, які, як стверджує HackSpirit, за 60 днів навчать краще долати життєві труднощі.

Які звички потрібно розвивати для усвідомлення

1. Розвиток щоденної практики усвідомленості. Найважливіша звичка, яку треба розвинути для щасливого життя, – це практика усвідомленості. Тобто навчитися повністю занурюватися у теперішній момент. Це увага до своїх думок, почуттів та відчуттів без засудження. Для цього не потрібно щодня медитувати годинами. Виділяйте кілька хвилин на день, щоб глибоко дихати та зосередитися на своєму тілі та думках. Це допоможе зберігати спокій та зменшити стрес. За 60 днів ця звичка може значно посилити почуття щастя.

2. Сприйняття проблем як можливостей. Ще одна важлива звичка, яку варто впровадити у своє життя, — розглядати труднощі не як перешкоди, а як можливості для зростання та навчання. Навчіться сприймати невдачі як сходинки на шляху до успіху — і за кілька місяців ви обов’язково побачите чудові результати з таким поглядом на життя.

3. Пошук самосвідомості через роздуми. Йдеться про те, щоб знайти час заглянути всередину себе, зрозуміти свої думки, почуття та мотиви. Ставте собі складні питання, кидайте виклик власним наративам і прагнете зрозуміти своє справжнє "я".

4. Навчіться усвідомленого споживання. Кожен фінансовий вибір це голос за той світ, в якому ми хочемо жити. Спрямовуючи наші ресурси в бізнес та ініціативи, що сприяють громадському благу, ми вносимо внесок у справедливіше та стійкіше майбутнє.

5. Ухвалення сили суспільства. Потрібен час, щоб налагодити глибші зв’язки та побачити результати свого внеску у суспільство. Але вже через 60 днів, напевно, буде помітний вплив на почуття добробуту. Зрештою, ніхто не може процвітати поодинці.

6. Визнання ілюзії щастя. Важливо розуміти, що щастя це не постійний стан. Необхідно прийняти життя у всій його складності — злетів, падінь та всього, що між ними. Щастя — це не пункт призначення, якого потрібно досягти, а побічний продукт справжнього та усвідомленого життя.

7. Розвиток почуття подяки. Подяка — це більше, ніж просто сказати спасибі. Це про те, щоб цінувати те, що ми маємо, замість того, щоб постійно шукати більше. Практика подяки може мати глибокі наслідки для нашого добробуту. Численні дослідження показали, що вона може підвищити рівень щастя, знизити стрес та покращити фізичне здоров’я.

8. Інвестиції в особистісне зростання. Це може бути й читання книг, і відвідування семінарів чи курсів, і пошук терапії чи коучингу.

9. Співчуття до себе. Цю звичку часто не беруть до уваги, але вона має вирішальне значення для психічного та емоційного добробуту. Самоспівчуття — ставлення до себе з тією ж добротою та розумінням, з якими ми відносимось до доброго друга. Це визнання своїх недоліків і невдач, не як ознак нікчемності, бо як частини загального людського досвіду.

Раніше "Телеграф" розповідав, як підвищити свою продуктивність за допомогою техніки "Помідора". Завдяки цьому простому методу ви працюватимете продуктивніше.