Найвпливовіші люди говорять "однією мовою": розкрито секрет їхнього спілкування

Читать на русском
Автор
Лідери використовують хитрощі у спілкуванні
Лідери використовують хитрощі у спілкуванні. Фото freepik.com

Ефективна комунікація потрібна для досягнення успіху

Більшість життя будь-якої людини побудовано на комунікації з іншими людьми. Вміння ефективно спілкуватися допомагає у стосунках із колегами, підвищує шанси на отримання підвищення на роботі, будувати міцну дружбу та сімейні стосунки.

Генеральний директор і співзасновник платформи AI-коучингу Quantified Ной Зандан зауважив, що найуспішніші, найефективніші, найвпливовіші люди використовують три комунікаційні стратегії. Своїми спостереженнями він поділився з CNBC Make It.

3 стратегії комунікації, які використовують найуспішніші люди

Вони говорять у теперішньому часі. Порівняно з рештою комунікаторів успішні лідери використовують у свої промовах теперішній час на 15% більше, ніж майбутній. Замість того, щоб сказати: "Ми досягнемо цих результатів", вони кажуть: "Ми досягаємо цих результатів".

Вони використовують ясну і просту мову. Вони використовують менше складів у словах, менше слів у реченні. Їхні промови мають чіткий причинно-наслідковий зв'язок.

Вони активно взаємодіють із аудиторією. Успішні лідери використовують багато займенників другої особи, таких як "ти" і "твій", а також слова, пов'язані з почуттями. Це робить їхню мову захоплюючою.

Зандан дійшов висновку, що своє бачення потрібно донести таким чином, щоб зосередитися на сьогоденні, використати зрозумілу та просту мову та залучити свою аудиторію. Якщо це зробити, вдасться надихнути будь-кого.

Раніше "Телеграф" розповідав, як проводять вихідні мільярдери. Правильно проведений вільний час допомагає їм бути продуктивними протягом тижня.