Завжди будете разом: подружжя з великим досвідом розкрило 5 секретів щасливого шлюбу

Читать на русском
Автор
У відносинах потрібно "працювати"
У відносинах потрібно "працювати". Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

На це варто звернути увагу, якщо ви хочете щасливого шлюбу

У казках і фільмах, коли принц і принцеса закохуються один в одного, то одружуються і живуть довго та щасливо. У реальному житті все, на жаль, не так просто. І навіть попри сильні почуття і бажання бути разом подружжя розлучається.

Дві сімейні пари з досвідом життя у шлюбі понад 60 років поділилися своїми секретами щасливого подружнього життя. За їхніми словами, є 5 основних принципів щасливого та довгого шлюбу.

1. Довіра. Це почуття будується з часом. У найкращих шлюбах довіра лише зміцнюється. Ідеальна сім’я не знає нічого про обман, нечесність та невірність.

2. Більше сміху, менше сліз. У кожному шлюбі бувають важкі часи. Усі сім’ї проходять через травми та невизначеність. Але річ у тому, як ви реагуєте на складнощі. Якщо виходить разом подолати злети та падіння, це лише зміцнює стосунки.

3. Проявляйте своє кохання. Протягом дня показуйте своєму партнерові, як сильно його любите – словами чи діями. Кохання нічого не варте, якщо хтось у парі його не відчуває. Взаємні почуття — ключ до довгого та щасливого шлюбу.

4. Брати й віддавати. Важливо не наполягати на своїй правді за всяку ціну. Під час дискусії важливо зрозуміти свого партнера, а не за будь-яку ціну довести свою правоту. У хорошому шлюбі партнери часто поступаються один одному.

5. Робота над шлюбом. Успішний шлюб вимагає важкої роботи: будьте добрі, проявляйте повагу і робіть прості вчинки та люблячі жести. Ніколи не сприймайте шлюб як належне. Працюйте над тим, щоб він був міцним та щасливим.

Раніше "Телеграф" розповідав, на що варто звернути увагу на нові відносини. Важливо вчасно побачити ознаки того, що стосунки приречені.