Сходіть у кіно в робочий час: хитрий спосіб підвищити продуктивність

Читать на русском
Автор
Один раз на місяць можна розслабитись
Один раз на місяць можна розслабитись. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Незвичайний метод допоможе встигати на роботі більше

На перший погляд може здатися, що підвищення продуктивності — складне завдання, над яким потрібно довго працювати. Але може виявитися так, що попередити вигоряння та підвищити ефективність роботи допоможуть найнесподіваніші та найпростіші методи.

Наприклад, професор Джорджтаунського університету Кел Ньюпорт переконує, що похід у кіно в робочий час допоможе більше встигати по роботі.

Як це працює

Ньюпорт пропонує використовувати свій метод лише один раз на місяць. На його думку, перемикання з однієї діяльності на іншу допоможе підтримувати рівень енергії, запобігти вигоранню та зниженню якості роботи. Він пропонує щомісяця відлучатися з роботи й ходити в кіно або музей.

Такі перерви можуть здатися прогулами, але насправді вони працюють на довгостроковий успіх та допомагають уникнути "псевдопродуктивності".

Крім того, для досягнення високих результатів професор радить виконувати менше завдань, працювати в комфортному для себе темпі та зосередитись на якості виконуваної роботи.

Похід у кіно не повинен позначитися на роботі. Тому важливо заздалегідь спланувати свою перерву, щоб не залишати колег у скрутному становищі та не пропустити нічого важливого. У разі потреби будьте готові перенести свій похід на другий день.

Раніше "Телеграф" розповідав про техніку "Помідора". За її допомогою можна підвищити свою ефективність.