Напої будуть крижаними довгий час: як їх охолодити у спекотний день

Читать на русском
Автор
506
Напої довгий час будуть крижаними
Напої довгий час будуть крижаними. Фото pixabay.com

Ці поради вам допоможуть

Літо – час спекотних днів, коли особливо важливо підтримувати оптимальний рівень гідратації. Однак часто буває складно зберегти воду або лимонади холодними протягом усього дня.

Тоді на допомогу приходять перевірені поради та лайфхаки. Про деякі з них розповіли на порталі "Tips and Tricks".

Як охолодити напої у спеку

Використання термосів та термопляшок

Ці аксесуари – чудове рішення для підтримки температури води. Вони мають подвійні стінки із вакуумною ізоляцією, яка запобігає передачі тепла. Вода у такій пляшці залишиться холодною протягом 12-24 годин. При виборі термоса важливо звертати на те, з чого він зроблений і віддавати перевагу нержавіючій сталі. При виборі об'єму найкраще орієнтуватися на власні потреби — для особистого використання зазвичай вистачає ємності 500-750 мл.

Крижані кульки та кубики

Використовуйте крижані кулі чи кубики. Перед тим, як йти на вулицю, додайте лід у вашу пляшку з водою. Якщо у вас немає термопляшки, крижані кубики допоможуть зберегти холодну воду на кілька годин. Можна також заморожувати не лише воду, а й шматочки фруктів. Це не тільки охолодить вашу воду, але й надасть їй приємного смаку.

Заморожування пляшок наполовину

Перед сном налийте воду в пляшку до половини та покладіть в морозильник. Вранці долийте холодної води. Лід буде повільно танути, зберігаючи прохолодну воду на довгий час. При цьому важливо використовувати пляшки з безпечних матеріалів, які підходять для заморожування (деякі пластикові пляшки можуть тріснути під час заморожування).

Раніше ми писали, як приготувати квас із полуниці. Такого напою ви ще не куштували.