Чотири стильні зачіски на літо, з якими не буде спекотно (фото)

Читать на русском
Автор
Колаж "Телеграфу"

Такі ідеї зачісок стануть вам у нагоді

Зачіска є важливим доповненням до образу, тому слід до її вибору ставитися ретельно. Улітку всім хочеться легкості й зручності, щоб через розпущене волосся не ставало ще спекотніше. Є деякі цікаві варіанти. До речі, раніше ми розповідали про улюблену зачіску Дженніфер Лопес, яку легко відтворити.

У літній сезон особливо хочеться кофорту, щоб легше переносити спеку. Для цього краще збирати волосся та створювати практичні зачіски. Водночас тоді волосся теж може виглядати красиво та стильно. "Телеграф" зібрав 4 наймодніші варіанти на літо 2024.

Пучок

Такий варіант зачіски вже давно став класикою. Адже це і про красу, і про зручність водночас. Модниці роблять пучок по-різному: комусь подобається гладенький, а комусь — пишний та з об'ємом. Цього сезону актуальним є саме перший варіант, адже він асоціюється зі свободою 2000-х.

Пучок
Пучок, Фото: Pinterest

Подвійна коса

Це новий тренд 2024 року, який відрізняється небанальністю. Можна заплести дві коси в хвості або просто одна під одною. Ці переплетення мають ніжний та романтичний вигляд, тож вони ідеально доповнять літні луки.

Подвійна коса
Подвійна коса, Фото: Pinterest

Хустка в волоссі

Ця деталь може стати вдалим акцентом у простих луках, які складаються з базових речей. Зав'яжіть хусткою високий хвіст, і це вже буде мати значно цікавіший вигляд. Також можна зав'язати хусткою верхні пасма волосся, і тоді вийде всім відома "мальвинка". Це освіжить лук і додасть йому яскравості.

Хустка в волоссі
Хустка в волоссі, Фото: Pinterest

Краб-заколка

Краб-заколки, які були шалено популярні в 2000-х, знову стають популярними. Їх не залишають для домашнього використання, а все частіше носять на вулицю у різних образах. Зібрати волосся "крабом" — найкраща ідея цього літа. Така мила деталь створює комфортні та затишні луки, водночас вигляд залишається стильним.

Зачіска з краб-заколкою
Зачіска з краб-заколкою, Фото: Pinterest

Раніше "Телеграф" писав про те, які зачіски обирають Нікітюк, Дорофєєва та Jerry Heil. Стиль з 90-х активно повертається.