Може зруйнувати ваш шлюб: які речі категорично не можна робити

Читать на русском
Автор
Як уникнути непорозумінь у шлюбі
Як уникнути непорозумінь у шлюбі. Фото pixabay.com

Поради психологів вам знадобляться

Аби стосунки були щасливими та гармонійними, важливо не лише позбутися безглуздих суперечок, але й не робити деякі речі. Психологи кажуть, що саме вони можуть зруйнувати стосунки та шлюб.

Небезпека полягає у тому, що починаються непорозуміння з дрібниць, а потім накопичуються немов сніжний ком. Чого варто уникати у стосунках йдеться на порталі "Your Tango".

Чого варто уникати у стосунках

Ви не бажаєте слухати партнера

Часто люди навіть не помічають, коли перебивають свого партнера. Але це може негативно вплинути на взаєморозумінні та повагу у стосунках, оскільки це виглядає зверхньо та грубо. Мало того, перебивання й недбале ставлення до іншої людини можуть вплинути на інтимне життя, пригнічуючи пристрасть між партнерами. Експерти радять пропонувати своєму партнеру кілька разів на тиждень сісти та поговорити про те, що для нього зараз важливо. При цьому необхідно завести таймер на п'ять хвилин та уважно вислухати не перебиваючи.

Ви неохайні

Побутові речі, такі як розкидані шкарпетки по всій квартирі чи брудний одяг у шафі насправді можуть дратувати. Якщо це неважливо для вас, це може бути важливим для партнера, а отже — варто знаходити компроміси. Наприклад, можна запитати у своєї половинки про її три основні вимоги щодо акуратності та спробувати це у собі змінити.

Ви чіпляєтеся до свого партнера

Неправильно складена посудомийка чи не так розказана історія вашого знайомства справді може викликати негатив. Однак варто спробувати не бути настільки прискіпливим. Особливо це стосується незначних деталей, які лише псують стосунки, коли ви починаєте на них зациклюватися. Експерти радять глибоко вдихнути, коли хочете зробити чергове зауваження, та забути про це.

Раніше ми писали, чого варто уникати у нових стосунках. Звершуючи одні стосунки та занурюючись в інші, важливо не припускатись помилок, які були раніше та робити висновки.