Плоди будуть великими та солодкими: чим удобрювати полуницю для щедрого врожаю

Читать на русском
Автор
Чим удобрювати полуницю Новина оновлена 06 липня 2024, 22:33
Чим удобрювати полуницю. Фото sadiplod

Полуниця є досить вибагливою ягодою

Фруктам і ягодам потрібні підгодовування, щоб вони могли повноцінно розвиватися та радувати щедрим урожаєм. Це стосується і полуниці, яку люблять як дорослі, так і діти. Ця ягода досить примхлива, тому потрібно знати нюанси її вирощування.

У матеріалі Homesandgardens розповіли, що потрібно зробити, щоб плоди полуниці були великими та солодкими. Дізнайтесь, які добрива краще використовувати.

Чим удобрювати кущі полуниці

Фермер Ліндсі Честейн розповіла, що підживлення полуниці навесні та протягом вегетаційного періоду допомагає рослинам рости міцними та розвивати великі плоди. Полуниці для успішного росту та плодоношення необхідні тепло, вода та правильний догляд.

Рослини віддають перевагу сонячним місцям з температурою в межах 18-25°C і повинні отримувати мінімум 6-8 годин прямого сонячного світла на день. Полуниця потребує регулярного поливу, особливо під час цвітіння та формування ягід, з обов’язковим забезпеченням хорошого дренажу, щоб уникнути кореневої гнилі.

Експерт рекомендує застосовувати добрива з органічними речовинами, такими як компост, для збагачення ґрунту поживними елементами. Також для добрива полуниці можна використовувати кісткове борошно, гранули курячого посліду або борошно з водоростей, оскільки вони безпечніші для харчових продуктів порівняно з хімічними добривами.

Важливо використовувати добрива з високим вмістом калію, щоб сприяти розвитку плодів. Рідкі добрива, які змішують із водою та поливають рослини кожні кілька тижнів, також є ефективним способом підживлення.

Раніше "Телеграф" писав про посівний календар на липень. Дізнайтеся, коли краще працювати в саду та городі на другий місяць літа.