Секрет успішних людей: як проводять вихідні мільярдери, щоби бути продуктивними весь тиждень

Читать на русском
Автор
Навіть дуже зайняті люди знаходять час для відпочинку Новина оновлена 06 липня 2024, 19:23
Навіть дуже зайняті люди знаходять час для відпочинку. Фото Pexels

6 простих принципів для продуктивності

Деякі люди мають труднощі з тим, щоб максимально використовувати свої вихідні. Вони відкладають роботу на суботу та неділю, а у понеділок продовжують свою діяльність. І виходить, що працюють вони безперервно.

З огляду на цю ситуацію можна подумати, що найуспішніші люди, такі як Уоррен Баффет, Ілон Маск і т. д. — люди, які керують багатомільярдними бізнесами, — часто заповнювали свої вихідні роботою. Виявляється, успішні люди свідомо підходять до того, як вони проводять свої вихідні.

Ось шість основних речей, які роблять успішні люди, щоб максимально ефективно провести свої вихідні та прийти у форму до нового тижня.

1. Гарний сон. Тіло і мозок погано працюватимуть, якщо не давати їм повноцінний відпочинок. Найбагатші люди світу часто мають так багато справ у списку, що їм буває складно виспатися. Як пише CNBC, мільярдери Тім Кук, Джек Дорсі та Джефф Безос сплять не менше семи годин за ніч. Найуспішніші люди світу використовують свої вихідні, щоби виспатися.

2. Час із близькими. Сім’я та близькі – це і мотивація, і система підтримки. Все робиться заради них, щоб мати можливість піклуватися про них та забезпечувати їх усім необхідним. Однак іноді буває складно збалансувати обов’язки на роботі, та потреба проводити час із сім’єю.

Ілон Маск ділить 80+ годин на тиждень між керуванням Tesla та SpaceX. Це залишає дуже мало часу для сім’ї у робочі дні. Тому вихідні він виділяє на час із сім’єю, пише Medium.

Мільярдер Марк Кьюбан пояснює, що його вихідні призначені для сім’ї. Вони разом вечеряють, укладають дітей спати, живуть як звичайні люди.

3. Планування нового тижня. Успішні люди завжди планують свій тиждень, щоб мати можливість розпочати важливі завдання у понеділок. День за днем ​​та тиждень за тижнем вони слідують плану дій, в якому зазначено, що потрібно зробити. Це дає їм почуття напряму та ясність щодо своїх пріоритетів.

4. Заняття активним хобі. У той час як успішні люди будують плани, щоб не марнувати дні, вони також вважають своїм обов’язком розслабитися, згорнувшись калачиком на дивані з книгами, помедитувавши або позаймавшись спортом.

Наприклад, Річард Бренсон у неділю займається стрибками зі скель, веслуванням на дошці з веслом та гонками на човнах. Уоррен Баффет грає на укулелі.

Успішні люди використовують свої вихідні, щоб поміркувати про те, де вони перебувають і куди рухаються, що для них важливо, що їх непокоїть і як вони можуть покращити свої результати.

5. Виконання домашніх справ. Успішні люди знаходять час, щоб зайнятися своїми справами по дому, чи то купівля продуктів, прання або оплата рахунків, але вони не дозволяють їм повністю захопити їх вихідні.

6. Час на самоті та роздуми. Успішні люди цінують час, проведений наодинці у вихідні, і використовують цю можливість, щоб подумати, про щось згадати, поміркувати.

Раніше "Телеграф" розповідав про ознаки вигоряння. Цього синдрому важливо вчасно позбутися.