Дві секунди — і ви знаєте про макарони все: простий тест розповість про їх якість

Читать на русском
Автор
Вам це точно знадобиться
Вам це точно знадобиться. Фото etnosoft.com.ua

Вас тепер не обдурить жоден продавець

Без макаронів неможливо уявити нашу кухню. Ми готуємо макарони по-флотськи та незвичайні запіканки, а також додаємо в теплі салати.

У приготуванні будь-якої страви та макаронів важливий не тільки рецепт, а і якість продукту. Важливо, щоб вироби після варіння не перетворилися на жижу або суцільну грудку. Тому важливо бути впевненим в якості макарони. Як визначити їхню якість, розповімо разом із "РБК-Україна".

Як визначити якість макаронів

Якщо ви не хочете розчарувати домашніх несмачними макаронами, тоді не поспішайте відправляти спагеті в каструлю з окропом. Є простий тест, завдяки якому можна визначити, чи якісні спагеті, ріжки чи мушлі ви принесли додому.

Спочатку спробуйте необхідно спробувати зігнути одну із макаронин. Якщо вона одразу зламається, значить продукт виготовлений з м’яких сортів пшениці. Якщо ж борошняний виріб виявився міцним і не зламався, значить, з нього вийде ідеальний гарнір.

У такий спосіб можна перевірити всі види макаронів, крім дуже дрібних. Якщо макарони легко розкришити руками, їхня якість — не найкраща.

Раніше ми розповідали, як перевірити якість рослинної олії. Це можна зробити навіть у магазині перед покупкою