Перегрів "вбиває" ваш смартфон: ці способи допоможуть врятувати гаджет

Читать на русском
Автор
Як захистити смартфон від перегріву Новина оновлена 25 червня 2024, 21:15
Як захистити смартфон від перегріву. Фото https://icoola.ua

Оптимальна внутрішня температура для смартфонів становить від 0 до 35 градусів за Цельсієм

Влітку смартфони особливо схильні до перегріву, що може призвести до пошкодження та скорочення терміну служби акумулятора. Щоб не допустити поломки гаджета, необхідно дотримуватися запобіжних заходів.

У матеріалі Slashgear підказали чотири поради, які допоможуть захистити смартфон від перегріву. Слід їх запам’ятати.

Як захистити смартфон від перегріву

Сховайте гаджет якомога далі від прямих сонячних променів

У жарку погоду гаджет подібно до вампірів повинен уникати впливу прямих сонячних променів, тому краще ховайте його в кишеню або відділення рюкзака/сумки. Якщо гаджет здатний зберігати прохолоду при нормальній температурі й добре функціонувати, то при жарі він не справляється з теплом, яке створює власною роботою, і тим, що надходить ззовні.

Не заряджайте смартфон у жарких місцях

З тієї ж причини, через яку не слід піддавати телефон прямим сонячним променям, також не слід заряджати його в гарячому середовищі. На пляжі, наприклад, може виникнути спокуса зарядити гаджет за допомогою портативного зарядного пристрою, але слід почекати й включити зарядку в більш прохолодному місці.

Не користуйтеся інтенсивно гаджетом, перебуваючи на спеці

Якщо хочете, щоб ваш смартфон нормально працював і не перегрівався, тоді мінімізуйте його використання у спеку. Наприклад, не грайте в ігри, тому що це вірний спосіб змусити процесор працювати на повну потужність. Не варто монтувати відео чи дивитися фільми – все це веде до перегріву батареї.

Не кладіть телефон у морозилку, щоб його охолодити

Якщо ваш смартфон через спеку почав "гальмувати", не слід класти його в холодильник чи морозилку, тому що різкі перепади температури можуть призвести до поломки гаджета. Краще залишити смартфон перед вентилятором, але перед цим зніміть чохол, щоб у нього з’явився "простір для дихання".

Раніше "Телеграф" розповідав, що робити, якщо телефон упав у воду. У цей момент категорично не можна намагатися увімкнути пристрій, якщо він вимкнувся.