Як підстригтися цього літа: 5 ідей, які захочеться повторити

Читать на русском
Автор
Найкращі стрижки на літо 2024
Найкращі стрижки на літо 2024. Фото Pinterest

З трендовими зачісками луки стануть кращими

Стрижка вже давно стала частиною образу, тому до її вибору ставляться з особливою ретельністю. Правильно підібрана стрижка може зробити ваш вигляд на мільйон, а невдала — зіпсувати наймодніше вбрання та ще й додати віку. Також важливо знати, які зачіски у тренді цього сезону.

У підстриганні волосся існують певні тенденції, як і в одязі чи взутті. Постійно зʼявляються якісь новинки, які допомагають створити актуальні образи. Тож "Телеграф" зібрав 5 вдалих варіантів стрижок на це літо.

Стрижка U

Суть такої стрижки, що кінчики підстригають так, щоб коли покласти волосся наперед, утворювалась літера U. Цей варіант ідеально підійде для тих, хто ще вагається над короткими стрижками, але хоче щось змінити. Також таку стрижку важливо добре укласти, щоб вона гарно виглядала.

Стрижка U
Стрижка U, Фото: Pinterest

Хвилястий боб

Чудова ідея для тих, хто має хвилясте волосся, але постійно його вирівнює. Така стрижка має коротку довжину та легкі невимушені хвилі. Тобто, ви зможете ходити з природнім волоссям і не "палити" його різними плойками.

Хвилястий боб
Хвилястий боб, Фото: Pinterest

Міді-боб

Така стрижка чудово підійде будь-якій формі обличчя та ще додасть обʼєму. І вигляд одразу стане свіжішим і цікавішим. Особливість міді-бобу у тому, що волосся трохи покриває шию та видовжується на передніх пасмах. Така форма дозволяє створити видимість пишного волосся.

Міді-боб
Міді-боб, Фото: Pinterest

Кроп-боб

Тут все просто: волосся рівно підрізають, але так, щоб передні пасма схилялися до обличчя. З такою стрижкою буде дуже комфортно влітку, адже не буде парити шию. До того ж не потрібно багато зусиль, щоб вкласти таку зачіску.

Кроп-боб
Кроп-боб, Фото: Pinterest

Кіті

Назви зачісок, які походять від тварин, вже у тренді не перший рік. Так, особливість кіті у тому, що підходить як власницям тонкого, так і густого волосся. Вона гарно обрамляє лінію обличчя та створює ніжний та трендовий вигляд.

Кіті
Кіті, Фото: Pinterest

Раніше "Телеграф" писав про актуальні зачіски на 2024 рік. Серед них знайдете щось цікаве.