Ще одна зрадниця України? Куди зникла "золота рибка" Яна Клочкова і що говорить про війну (фото)

Читать на русском
Автор
5499
Яна Клочкова зникла з медійного простору після початку війни Новина оновлена 24 червня 2024, 16:39
Яна Клочкова зникла з медійного простору після початку війни. Фото Колаж "Телеграф"

Олімпійська чемпіонка зникла з радарів у соцмережах

Чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну в 2022 році зникла із соцмереж і ніяк не висловилася про війну. Крім того, є інформація, що зірка спорту разом зі своїм сином перебралася жити до окупованого Криму до батьків. "Телеграф" вирішив розібратися, куди зникла Яна Клочкова і чому вона мовчить про війну.

Свого часу Яна Клочкова активно займалася питаннями розвитку спорту в Україні, брала участь у різних спортивних заходах, була частою гостею на телешоу та активно вела соцмережі. Проте, з початку повномасштабної війни "золота рибка" зникла з радарів і мовчить про напад РФ. Більше того, зірка спорту перебралася з Києва до окупованого Криму, звідки вона родом.

Яна Клочкова

Першим про можливу зраду Яни Клочкової заговорив радіоведучий та блогер Слава Дьомін. Саме він заявив, що у 2022 році після повномасштабного вторгнення спортсменка виїхала з Києва до окупованого Криму. Публічну сторінку в Instagram Яна Клочкова закрила, а Facebook просто припинила вести — нові пости там не з’являлися 1 лютого 2022 року.

При цьому варто сказати, що історія з візитами до окупованого Криму розпочалася практично одразу після його окупації Росією. Яна Клочкова продовжувала їздити на півострів та відпочивати біля моря. При цьому активно постила у соцмережах пляжні фото зі свого відпочинку. У відповідь на звинувачення українців спортсменка казала, що вона родом із Сімферополя і там мешкають її батьки.

Яна Клочкова в Крыму

Паралельно з поїздками до Криму Яна Клочкова жила у своїй квартирі у Києві, носила вишиванку та підтримувала українські спортивні ініціативи. Так, наприклад, 2021 року Олімпійська чемпіонка організувала "Заплив через Дніпро", на якому зібрала багато української молоді.

Також у 2021 році Яна Клочкова розпочала у Харкові ще один соціальний дитячий проект – Всеукраїнський турнір із плавання "Золота рибка".

Однак після початку війни Яна Клочкова просто зникла з радарів, вона не висловила підтримки Україні та українцям у боротьбі з РФ. До того ж перебралася жити до окупованого Криму, де віддала до російської школи свого єдиного сина.

  • Для довідки

Яна Клочкова — українська плавчиня, чотириразова Олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор. Учасниця трьох літніх Олімпіад: 2000, 2004, 2008. Яна Клочкова встановила 50 рекордів України. Вона має звання Героя України. Народилася в Сімферополі (АР Крим) 7 серпня 1982 року (41 рік). Ростить сина Олександра від грузинського спортсмена та бізнесмена Левана Ростошвілі.

Раніше "Телеграф" розповідав, куди зникли екс-солістки гурту "НеАнгели" Слава Камінська та Вікторія Сміюха. І що кажуть про війну.