Де знайти мотивацію щось робити: на допомогу прийдуть 4 корисні лайфхаки

Читать на русском
Автор
Прості звички для підвищення мотивації Новина оновлена 24 червня 2024, 18:33
Прості звички для підвищення мотивації

Наведіть порядок у справах та придумайте систему заохочень

Відкладення справ на потім, а потім спроба поспіхом виконати роботу — проблема для багатьох людей. Найчастіше це відбувається не через брак часу, а через відсутність мотивації на виконання того чи іншого завдання.

На щастя, кожен може поліпшити самоконтроль і підвищити мотивацію. Достатньо лише впровадити у своє повсякденне життя кілька простих психологічних трюків, радить Rosnij w sile.

4 ефективних способи підвищити продуктивність та мотивацію

1. Записуйте свої завдання та відстежуйте прогрес

Це мають бути конкретні завдання, які реально виконати. У міру виконання викреслюйте пункти плану. Стирання чи викреслення окремих пунктів підвищує рівень мотивації. Щойно ми бачимо, що залишилося дедалі менше дій для виконання плану, відкривається друге дихання. Тоді приходить розуміння, що виконання кожного завдання було посильним. Після цього набагато легше впоратися зі складнішими пунктами плану.

2. Розподіліть час на виконання завдань

Ключем до ефективного порядку дня є правильна оцінка часу, який можна приділити окремим заняттям. Неправильний розподіл призведе до того, що якихось справ не буде зроблено, це порушить весь план і погіршить ситуацію.

3. Тримайте речі в порядку

Одне з основних правил продуктивності – утримувати своє робоче місце у порядку. Замість безлічі невеликих записок використовуйте для нотаток блокнот. Якщо потрібно працювати з великою кількістю документів, заведіть для них органайзер. Це дозволить не витрачати багато часу на пошук необхідного паперу та підтримувати порядок на робочому столі. Безлад на столі не посилює мотивацію до роботи, а навпаки, відвертає увагу і змушує витрачати час на непотрібні справи.

4. Придумайте систему винагород

Основний та по-справжньому ефективний метод підвищити мотивацію – отримати винагороду за виконане завдання. Якщо складно чогось досягти, чи на шляху до мети втрачається мотивація, пообіцяйте собі невелике заохочення за певне досягнення.

Раніше "Телеграф" розповідав про техніку малих кроків. Декілька невеликих корисних звичок допоможуть підвищити продуктивність.