У дорогому рожевому намисті: Камілла разом із королем Чарльзом III засяяла на публіці (фото)

Читать на русском
Автор
511
Чарльз III і Камілла з'явилися на королівських кінних перегонах
Чарльз III і Камілла з'явилися на королівських кінних перегонах. Фото Getty Images

Королівське подружжя відвідало популярний захід

У англійському містечку Аскот тривають королівські кінні перегони, під назвою Royal Ascot 2024. Особливістю заходу є дотримання спеціального дрес-коду: для жінок — щодня інші капелюшки та стримані речі, для чоловіків — фраки, світлі жилети, штани. Король Чарльз III і Камілла традиційно є гостями цієї події.

На п’ятому дні Royal Ascot 2024 королівське подружжя мало як завжди бездоганний вигляд. Чарльз III обрав сірий фрак, трохи світлішу жилетку, білу сорочку, яку доповнювала ніжна краватка.

На вбранні також можна було помітити хустинку лавандовго відтінку, запонку та прикрасу у вигляді синьої волошки. А родзинкою луку став чорний високий капелюх.

Король Чарльз III і Камілла на Royal Ascot 2024
Король Чарльз III і Камілла на Royal Ascot 2024, Фото: Getty Images

Королева-консорт Камілла цього разу вразила публіку елегантним образом у молочному відтінку. Вона одягла сукню-жакет зі щільної тканини, яка тримала форму.

Король Чарльз III і Камілла на Royal Ascot 2024
Король Чарльз III і Камілла на Royal Ascot 2024, Фото: Getty Images

Головною окрасою Камілли стало намисто й сережки з рожевими топазами, від яких неможливо було відвести погляд. Вдало доповнював образ широкий капелюх набік, білі атласні рукавички та замшеві бежеві туфлі.

Камілла на Royal Ascot 2024
Камілла на Royal Ascot 2024, Фото: Getty Images

Раніше "Телеграф" писав про образ Чарльза III на військовому параді Trooping the Color до дня його народження. Він одягнув туніку ордена Почесної варти з ведмежої шкури з синьою підв’язкою на честь прапора полку.