Видаліть листя на перці: проста процедура збільшить врожай

Читать на русском
Автор
794
Солодкий перець
Солодкий перець. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Дізнайтесь, як формувати кущі перцю

Перець використовують у кулінарії різних країн. На основі цього овочу готують безліч страв. Він збагачує смак супів, салатів, запіканок та інших страв. Така універсальність робить перець найпопулярнішим овочем, який можна зустріти практично на кожному городі.

Знання тонкощів у догляді цієї рослини корисне кожному, навіть досвідченому дачнику. Наприклад, у червні потрібно пасинкувати перець.

Навіщо пасинкувати перець і як це правильно робити

У міру зростання куща перцю дивіться на нижнє листя – можливо, вони вже стосуються ґрунту. Вони більш схильні до атаки хвороботворних мікроорганізмів, тому таке листя краще видалити, бажано разом з квіткою, яка зростатиме на першій гілці перцю. Це і є пасинкування.

Завдяки цій простій процедурі кущ буде краще освітлюватись сонячним промінням і провітрюватись, на ньому збільшиться кількість зав’язей, перець виросте великим і дозріє швидше.

Не вимагають пасинкування лише деякі сорти перцю, у яких кущики ростуть компактно і на основних гілках утворюється не більше 10 зав’язей. Але якщо кущі перцю ростуть пишними, без пасинкування не обійтися.

Процедуру проводять після того, як кущ перцю досяг 25-30 см заввишки. Усі нижні пасинки до першої розвилки необхідно видалити разом із листям. На кущі необхідно залишити 2-3 основні пагони, на яких формуватиметься врожай. Процедуру потрібно провести до моменту утворення бутонів на нижніх пасинках.

Крім перерахованих вище процедур важливо регулярно поливати перець. Рослина найкраще розвивається за температури 25°C.

Також варто підгодувати перець. Біогумус забезпечить саджанець необхідними поживними речовинами, завдяки чому він зміцніє та дасть більший урожай. Це добриво вносять приблизно раз на півмісяця, коли кущ добре розростається.

Раніше "Телеграф" ділився рецептом добрива для огірків. Для приготування поживного розчину знадобиться лавровий лист і чебрець.