Вперше від початку війни: популярна західна співачка виступить на ATLAS UNITED 2024

Читать на русском
Автор
Шарон ден Адель виступить на популярному українському фестивалі
Шарон ден Адель виступить на популярному українському фестивалі. Фото Пресслужба Шарон ден Адель

Іноземний артист виступить в Україні вперше від початку війни

Нідерландська виконавиця та солістка популярного гурту Within Temptation Шарон ден Адель буде хедлайнером на ATLAS UNITED 2024. Це щорічний музичний фестиваль у Києві, на якому виступають відомі українські та іноземні виконавці. Цього року на заході збиратимуть кошти на Збройні Сили України.

На сторінці фестивалю зʼявилась афіша, що Шарон ден Адель виступить на ATLAS UNITED 2024 14 липня. Артистка заспіває композиції гурту Within Temptation — Faster, Paradis в незвичному форматі. Вона зробить це не з учасниками колективу, а спільно з українським оркестром GOSORCHESTRA та хором.

Шарон ден Адель виступить на ATLAS UNITED 2024

Цікаве аранжування для концерту створила композиторка Марія Яремак. Тож слухачі зможуть почути композиції гурту разом із етнічними елементами.

Сам колектив Within Temptation працює у стилі симфонік-метал та симфонік-рок, як вважає сама Шарон. Їхніми найпопулярнішими треками є Memories, Paradise, A Fool’s Parade, Faster.

Від початку великої війни артисти підтримали Україну та присвятили останній альбом Bleed Out трагічним подіям в нашій державі. Виконавці пообіцяли передати частину коштів від продажу альбому, фонду Ukraine Aid Operations. Організація закуповує необхідне спорядження для українських військових.

Цікаво, що це буде перший виступ іноземної співачки від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Раніше "Телеграф" писав, що відома акторка з серіалу "Всі жінки — відьми" Алісса Мілано стала амбасадоркою платформи United 24.