Як повернути шкарпеткам білий вигляд: додайте чайну ложку цього засобу

Читать на русском
Автор
Як випрати білі шкарпетки Новина оновлена 20 червня 2024, 14:52
Як випрати білі шкарпетки. Фото kolgot.net

На відміну від кольорових, на білих шкарпетках добре видно бруд

Білі речі з часом втрачають свій первозданний вигляд, особливо шкарпетки, які дуже легко забруднити. Вони після 2-3 разів використання набувають сірого або жовтого відтінку. Але вибілити їх можна за допомогою простого засобу.

У матеріалі "24 канали" розказано, як легко і швидко можна відіпрати забруднення, щоб білі шкарпетки знову засяяли чистотою. Варто скористатися цим лайфхаком.

Як випрати білі шкарпетки

Білий колір не приховує навіть найдрібніші цятки й будь-які забруднення. А враховуючи, що білі шкарпетки часто піддаються тертю та контакту із взуттям та іншими поверхнями, то плями на них з’являються дуже швидко.

Господиням підказали використовувати при пранні білий оцет. Він є відмінним засобом для відбілювання шкарпеток завдяки своїм натуральним кислотним властивостям, які ефективно видаляють плями та забруднення.

Для відбілювання шкарпеток потрібно додати чайну ложку білого оцту в таз із теплою водою (1 літр) і замочити в ньому шкарпетки на кілька годин або на ніч. Кислота в оцті допомагає руйнувати мінеральні відкладення та залишки миючих засобів, які можуть залишати сіруватий або жовтуватий відтінок на тканині.

Після замочування носіння слід ретельно промити й потім випрати в пральній машині. Оцет також має дезінфікуючі властивості, а це допомагає вбивати бактерії та усувати неприємні запахи.

Раніше ми писали, як правильно прати джинси. Важливо не припускатися помилок і джинси завжди будуть виглядати як нові.