Позбутися дрібних мошок на кухні допоможе всього один продукт: ось що необхідно зробити

Читать на русском
Автор
Комахи не наблизяться до продуктів
Комахи не наблизяться до продуктів. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Легкий спосіб позбутися плодових мошок

Плодові мухи — одні з найменших, але найдокучливіших шкідників. Ці крихітні мухи, довжина яких складає всього 4 міліметри, полюбляють дріжджі, сік і цукор, що містяться у фруктах та ферментованих рідинах, таких як пиво, вино та яблучний оцет. Тому плодові мушки притягуються практично до всього на кухні, від келиха вина до овочів.

Бебс Костелло, відома як @brunchwithbabs в TikTok, поділилася легким способом позбутися комах на кухні. Для цього вона використовує одну спецію.

Як позбутися плодових мушок

Ефективним інгредієнтом, який допоможе зберегти ваш будинок вільним від комах на "все літо", є кориця. За словами блогера, кориця містить евгенол, ароматичну сполуку, яка зазвичай зустрічається в традиційних засобах від комах.

Щоб не допустити попадання плодових мух у вазу із фруктами, можна просто покласти туди кілька паличок кориці. Щоб мухи не залізли у відро для сміття, можна насипати трохи кориці всередину і навколо кришки. Це також створить приємний аромат у кімнаті, оскільки кориця має сильний солодкий запах.

Крім того, за допомогою кориці можна відганяти комарів. Для цього необхідно змішати дві чайні ложки кориці з одним літром води. Через кілька годин необхідно процідити суміш, перелити в розпилювач і додати трохи рідини для миття посуду та медичного спирту.

Коли суміш буде готова, можна розпорошити її в кімнаті або на своє тіло, щоб відлякати комах.

Раніше "Телеграф" розповідав, які рослини відлякують комарів. Достатньо посадити їх на ділянці або підвіконні й комахи не докучатимуть.