Популярний український артист заспіває на одній сцені з путіністом Джиганом (фото)

Читать на русском
Автор
Олег Кензов виступить на одній сцені з Джиганом
Олег Кензов виступить на одній сцені з Джиганом. Фото Колаж "Телеграфу"

Схоже, для виконавця гроші не пахнуть

Нещодавно відомий український співак Олег Кензов з'явився на одному заході разом із російськими артистами, які підтримують війну проти України. Йдеться про Мішу Марвіна, Альону Апіну, Серьогу, Б'янку, Рому Жукова та гурт "Міраж". Зараз артист продовжує дивувати своїми неоднозначними вчинками.

У мережі з'явилась афіша, що Олег Кензов виступить на вечірці, під назвою "russian edition". Захід запланований на 22 червня в місті Білефельд, що у Німеччині. Цікаво, що серед інших учасників події — російські артисти, які підтримують повномасштабне вторгнення проти України. Йдеться про співаків Amirchik, Kacher, Adez, Rublev, Jashka та Geegun.

Афіша концерту в Німеччині
Афіша концерту в Німеччині, Фото: Інстаграм Prime Bielefeld

Зокрема, Джиган на початку війни відмовчувався й жодним чином не засуджував російську агресію. Він публікував світлини та відео з відпочинку тоді, коли країна-окупантка обстрілювала його рідну Одесу.

А у березні Джиган остаточно підтвердив свою підтримку кремлівського режиму та війни. Він проголосував за диктатора Путіна на виборах у Росії. Очевидно, Олега Кензова не бентежить, що він виступатиме на одній сцені разом із прихильниками кривавого режиму.

Відомо, що Олег Кензов на початку великої війни Росії проти України різко засудив країну-агресорку. Він навіть почав спілкуватися українською мовою та збирав гуманітарну допомогу в Ірпені.

Утім, в один момент артист покинув країну під час війни. Співак продовжив виконувати старі хіти й писати нові російською. Соцмережі виконавець теж веде мовою країни-агресорки.

Раніше "Телеграф" писав про Дениса Повалій, який здивував свою цинічною заявою про війну. Він почав виправдовувати російське вторгнення в Україну.