В ошатних вбраннях: король Чарльз III разом із Каміллою відвідали кінні перегони (фото)

Читать на русском
Автор
Король Чарльз III та Камілла прибули на кінські перегони Новина оновлена 19 червня 2024, 09:45
Король Чарльз III та Камілла прибули на кінські перегони. Фото Getty Images

Королівське подружжя мало розкішний вигляд

Днями королівська родина вперше за тривалий час об'єдналась на параді Trooping the Color, до дня народження короля Чарльза III. Вони з'явилися разом на балконі Букінгемського палацу. Тепер чинний монарх вийшов у люди разом зі своєю дружиною Каміллою.

Чарльз III та Камілла відвідали перший день Royal Ascot 2024 — королівських кінних перегонів, які відбуваються щорічно в англійському містечку Аскот. Подія має певні особливості, зокрема, чіткий дрес-код. Жінки мають приходити на захід у капелюшках і з прикритими колінами й плечами. Тоді як чоловіки — у фраках, жилетах і штанах.

Так, король обрав на подію сірий костюм, який складався із фрака й штанів та білу сорочки з блакитно-синьою краваткою. Стильним доповненням образу стала жовта жилетка й чорний високий капелюх.

Чарльз III на кінських перегонах
Чарльз III на кінських перегонах, Фото: Getty Images

А от королева-консорт засліпила усіх яскравим вбранням — синьою сукнею довжини міді, розширеною до низу. Вона підкреслила витончений силует Камілли. Також на одязі жінки можна було помітити королівську брошку у тон із сукнею.

Камілла на кінських перегонах
Камілла на кінських перегонах, Фото: Getty Images

Вдалими акцентами луку стали синій капелюшок набік, сережки з перлинами та замшеві туфлі бежевого відтінку на низьких підборах.

Королева-консорт Камілла
Королева-консорт Камілла, Фото: Getty Images

Раніше "Телеграф" писав про стильний образ Чарльза III на Кубку королеви Картьє — турнірі з поло. Король мав вишуканий та стильний образ, від якого неможливо було відірвати погляд.