Крохмаль творить дива: де його застосувати окрім кулінарії

Читать на русском
Автор
Крохмаль є чудовим помічником у господарстві
Крохмаль є чудовим помічником у господарстві. Фото rbc.ua

Ці поради вам знадобляться

Картопляний крохмаль можна використовувати не лише у кулінарії, наприклад під час смаження риби чи приготування киселю, але й також у господарстві. Цим продуктом користувалися ще наші прабабусі, коли намагалися відіпрати складні плями з одягу чи освіжити приміщення.

Актуальними ці методи є й сьогодні. А як саме можна застосувати крохмаль у побуті розповідає "Ukr.Media".

Як застосувати крохмаль у господарстві

Прибирання та догляд за одягом

Крохмаль можна використовувати для підсилення жорсткості тканини під час прасування. Для цього потрібно розчинити крохмаль у воді (1 столова ложка на 1 літр води), залити розчин у пульверизатор та злегка обприскати одяг перед прасуванням. Також цей продукт може допомогти вивести жирні плями з одягу. Достатньо лише нанести сухий крохмаль на пляму, залишити на кілька годин, а потім стерти та випрати одяг як зазвичай.

Догляд за меблями та килимами

Для очищення килимів необхідно розсипати трохи сухого крохмалю на килим, залишити на 15-20 хвилин, а потім ретельно пропилососити. Це допоможе вивести бруд і освіжити вигляд килима. Також його можна застосувати під час очищення м'яких меблів. Потрібно насипати трохи крохмалю на тканину дивана або крісла, залишити на деякий час, а потім так само пропилесосити.

Домашній клей

Крохмаль можна використовувати для виготовлення домашнього клею. Для цього необхідно змішати одну частину крохмалю з 4 частинами води, підігріти на слабкому вогні, постійно помішуючи, до утворення густої консистенції.

Раніше ми писали, як боротися з комарами за допомогою запахів. Як виявилось, існують сильні запахи, яких не переносять комарі.