Захистити помідори від шкідників допоможе цей копійчаний засіб

Читать на русском
Автор
Чим обробити помідори від шкідників Новина оновлена 18 червня 2024, 19:39
Чим обробити помідори від шкідників. Фото pexels.com

Вирощування цих овочів вимагає особливого догляду

Щоб помідори принесли багатий урожай, необхідно докласти чимало зусиль та турботи. Важливо регулярно вносити підживлення та забезпечувати достатній полив, щоб рослини отримували всі необхідні поживні речовини. Крім того, слід захищати помідори від шкідників.

У матеріалі Sante Plus розповіли, який засіб потрібно використовувати, щоб відлякати комах від овочів. Напевно цей продукт знайдеться на кожній кухні.

Чим обробити помідори від шкідників

Помідори можуть піддаватися нападу різних шкідників, серед яких особливо небезпечні білокрилки, що викликають в’янення рослин, і попелиця, що харчується соками помідорного листя та стебел. Ці шкідники можуть значно зменшити врожайність та якість плодів.

Щоб цього не допустити, використовуйте харчову соду. Її можна використовувати як засіб від шкідників, тому що вона знижує кислотність ґрунту за рахунок своєї лужної природи. Порошок можна розкласти біля підніжжя рослин, а можна з його допомогою приготувати розчин, який захистить овочі від попелиці.

Для його приготування змішайте в пульверизаторі 1 склянку води, 1 чайну ложку харчової соди та 1 чайну ложку оливкової олії. Все це струсіть, а потім розпорошіть рідину на рослини. За кілька днів повторіть процедуру.

Раніше "Телеграф" розповідав, як захистити рослини на городі від колорадського жука. Відвадити шкідника допоможе відвар із трав.