Рушники стануть м’якими та ароматними: просто додайте при пранні цей копійчаний засіб

Читать на русском
Автор
Як пом’якшити рушники під час прання Новина оновлена 14 червня 2024, 21:01
Як пом’якшити рушники під час прання. Фото Freepik

Цей простий засіб, напевно, знайдеться на вашій кухні

Рушники згодом стають жорсткими і втрачають свою свіжість, а це робить їх менш комфортними під час використання. Однак повернути їм м’якість та чистоту можна без кондиціонера завдяки простому домашньому засобу.

У матеріалі Laundryheap підказали господаркам лайфхак, за допомогою якого рушники після прання стануть як новенькі. Просто додайте в барабан харчову соду.

Як пом’якшити рушники під час прання

Насамперед рушники, щоб вони зберігали свою м’якість, рекомендується прати при температурі 30 градусів. Її достатньо, щоб видалити з рушників забруднення та бактерії, не пошкоджуючи тканину.

Для того, щоб пом’якшити рушники, експерти рекомендують додати в барабан півсклянки харчової соди. Вона покращує дію миючого засобу, сприяючи більш ефективному видаленню бруду та запахів. Цей простий і натуральний метод, який можна використовувати регулярно, зробить ваші рушники значно м’якшими.

Ще один спосіб пом’якшити рушники – це додати оцет при пранні. Півсклянки білого оцту, доданого під час полоскання, допоможе видалити залишки миючих засобів та мінерали, які роблять тканину жорсткою.

"Телеграф" писав раніше, як вивести стійкі плями з одягу. Названо найефективніші підручні засоби.