Знімати з вікна не доведеться: як прати рулонні штори

Читать на русском
Автор
Чистота у кожному куточку будинку
Чистота у кожному куточку будинку. Фото Pexels

Очистити жалюзі можна швидко та легко

Рулонні штори захищають приміщення від сонячного світла та забезпечують більшу конфіденційність. Вони мають й декоративну функцію – при правильному виборі вони можуть стати чудовою прикрасою інтер’єру.

Як і звичайні штори, ролети вимагають правильного догляду та систематичного очищення. Тільки так жалюзі зможуть правильно виконувати свої функції.

Як почистити рулонні штори

Для чищення тканинних жалюзів використовуйте м’яку тканину або губку, а також делікатні миючі засоби, наприклад, м’яке мило або рідину для миття посуду.

Починати очищення необхідно з видалення пилу та інших дрібних забруднень. Це можна зробити за допомогою сухої ганчірки або щітки з м’якою щетиною.

Тканинні жалюзі з сильнішими забрудненнями можна чистити м’якою тканиною або губкою, змоченою у теплій воді з розчиненим у ній милом або рідиною для миття посуду. Тільки не забудьте віджати зайву воду, перш ніж протирати жалюзі. Їх не варто змочувати, щоб матеріал не деформувався.

Залишки засобу для чищення можна видалити чистою вологою ганчіркою. Потім залишити ролети сохнути.

Все дуже просто. Вам навіть не доведеться знімати тканинні жалюзі з вікна.

Раніше "Телеграф" ділився лайфхаком, який допоможе не лише прибрати забруднення зі скла та дзеркал, але й захистить поверхні від появи нових плям.