Можете залишитися без урожаю: цей час найгірший для поливу городу

Читать на русском
Автор
Коли не варто поливати город Новина оновлена 14 червня 2024, 15:59
Коли не варто поливати город. Фото Freepik

Краще прислухатися до цих рекомендацій

Щоб город порадував багатим урожаєм, необхідно ретельно і правильно його доглядати. Особливо важливо забезпечувати рослинам регулярний полив. Однак є час, коли це робити не рекомендується, тому що можна нашкодити культурам.

У матеріалі TheLime розповіли, який час вважається найгіршим для поливу городу. Краще дотримуватись цих рекомендацій, щоб не залишитися без урожаю.

Коли не варто поливати город

Полив городу відіграє ключову роль у забезпеченні здорового росту та розвитку рослин. Вода потрібна для фотосинтезу, який дозволяє рослинам виробляти поживні речовини та енергію. Регулярний і правильний полив допомагає запобігти пересиханню ґрунту та захистити рослини від в’янення та хвороб.

Але городникам не рекомендують поливати свої культури опівдні, оскільки це найгірший час для такої процедури. У цей час сонце знаходиться в зеніті, і вода на листках рослин може швидко випаруватися, в результаті рослини не отримають необхідної кількості вологи для свого росту. Крім того, полив опівдні може призвести до стресу рослин через різкі перепади температури між холодною водою і нагрітим ґрунтом.

Найкраще поливати город рано-вранці. Тоді овочам та фруктам буде легше зустрічати спекотне пекуче сонце.

Раніше "Телеграф" ділився ефективними способами боротьби зі слимаками. Вигнати шкідників можна без використання покупних засобів.