У твідовому жакеті та балетках: 51-річна Летиція вразила елегантним луком у Мадриді (фото)

Читать на русском
Автор
Королева-консорт Іспанії Летиція відвідала захід у стильному вбранні
Королева-консорт Іспанії Летиція відвідала захід у стильному вбранні. Фото Getty Images

Жінка, як завжди, надає перевагу класиці

Нещодавно королева-консорт Іспанії Летиція приїхала у Гватемалу, куди обрала скромне вбрання. Там вона мала триденний візит у рамках кількох проєктів. А тепер королева вразила стильним луком у Мадриді.

Днями Летиція з'явилась на щорічній зустрічі з членами Фонду принцеси Астурійської в палаці Ель-Пардо. Це неприбуткова організація, яка займається поширенням наукових, культурних і гуманістичних цінностей.

На цей захід королева-консорт обрала стриманий, але дуже стильний образ. Вона одягла червоно-білий твідовий жакет та чорні класичні брюки прямого крою. А вдало доповнили такий лук, шкіряні балетки з круглими носиками й тоненькими ремінцями, які зараз є на піку популярності.

Летиція прийшла на зустріч з членами Фонду принцеси Астурійської
Летиція прийшла на зустріч з членами Фонду принцеси Астурійської, Фото: Getty Images

Летиція мала на зустрічі дуже легкий макіяж, який підкреслив її красу та рівно вкладене волосся. Не можливо бути не помітити й білі сережки з перлинками, які гармонійно доповнили образ.

Летиція обрала на захід твідовий жакет
Летиція обрала на захід твідовий жакет, Фото: Getty Images

Цікаво, що жінка відвідала цей захід разом зі своїм чоловіком і королем Іспанії — Філіпом VI. Він був одягнений у класичний сірий костюм, білу сорочку, синю краватку та чорні лаковані туфлі. Подружжя мало елегантний та вишуканий вигляд.

Летиція відвідала захід разом із королем Філіпом VI
Летиція відвідала захід разом із королем Філіпом VI, Фото: Getty Images

Раніше "Телеграф" писав про образ Летиції на конкурсі наукових монологів Solo De Ciencia ("Тільки наука"). Вона обрала білий вишуканий костюм, який дуже їй пасував.