Що буде, якщо покласти харчову соду в холодильник на ніч: корисний лайфхак

Читать на русском
Автор
Харчова сода у холодильнику дуже рятує Новина оновлена 14 червня 2024, 09:41
Харчова сода у холодильнику дуже рятує. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Вона здатна не лише допомагати у кулінарії

Харчова сода давно відома не тільки як кулінарний інгредієнт, але і як багатофункціональний та екологічний засіб для прибирання. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами лайфхаком із використанням соди, який дійсно варто випробувати.

Розмістіть харчову соду в холодильник на ніч і результати вас здивують, пише santeplusmag. Сода поглине всі неприємні запахи, які походять від харчових продуктів.

Як прибрати неприємний запах у холодильнику

Для цього лайфхака візьміть невелику миску і насипте в неї приблизно 30 грамів харчової соди. Поставте миску в холодильник та залиште на ніч. Вранці, відкривши холодильник, ви помітите, що неприємні запахи зникли і вони більше вас не турбуватимуть.

Потрібно пам’ятати: щойно запах у холодильнику знову стане неприємним, необхідно замінити соду. Слід також відзначити, що цей спосіб ефективний проти легких та помірних запахів, але при сильних ароматах потрібно провести глибоке чищення холодильника.

Раніше "Телеграф" розповідав, як харчова сода може допомогти прибрати плями на подушках. Виявляється, що цей продукт здатний дезодорувати, освітлювати та відбілювати вироби.