"Не на рівному місці прийшли": син Повалій здивував цинічною заявою про війну (фото)

Читать на русском
Автор
744
Син Таїсії Повалій Денис шокував висловлюваннями про війну
Син Таїсії Повалій Денис шокував висловлюваннями про війну. Фото Інстаграм Таїсії Повалій

Чоловік намагався виправдати країну-агресорку

Син співачки-запроданки Таїсії Повалій, яка зрадила батьківщину та поширює російську пропаганду, шокував своїми цинічними висловлюваннями. Денис спробував виправдати повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Спершу у своєму інстаграмі чоловік поширив новину про бійку ТЦК з працівниками "швидкої" допомоги. До речі, відео чоловік опублікував з російського ресурсу, тому очевидно у якому інфопросторі він перебуває. Денис написав: "Здається, не один я — пацифіст", намагаючись виправдати те, чому не захищає Україну від ворога.

Денис Повалій назвав себе "пацифістом"
Денис Повалій назвав себе "пацифістом", Скриншот: Інстаграм Дениса Повалій

Також Повалій опублікував новину про смерть військовослужбовиці Шури Рязанцевої. Він цинічно сказав, що вона "пішла на ризик за власним бажанням" і "загинула". Водночас це неправда, адже військова померла від серцевої недостатності в лікарні.

Денис Повалій зманіпулював новиною про смерть військової
Денис Повалій зманіпулював новиною про смерть військової, Скриншот: Інстаграм Дениса Повалій

Однак і на цьому підігрування російській пропаганді не закінчилось. Чоловік написав, що не розуміє, чому має "не лише вмирати, а й вбивати за державу", називаючи захист своєї батьківщини — вбивством.

До того ж Повалій намагався виправдати велику війну, розпочату Росією проти нашої держави. Він написав, що окупанти прийшли "не на рівному місці", а "після 8 років АТО". У такий спосіб зрадник поширив наратив російської пропаганди про те, що українці нібито самі винні у повномасштабному вторгненні Росії.

Денис Повалій спробував виправдати окупантів
Денис Повалій спробував виправдати окупантів, Скриншот: Інстаграм Дениса Повалій

Відомо, що після початку великого наступу росіян в Україну Денис Повалій переїхав в Іспанію. Там він живе на віллі своїх батьків, які підтримують диктатора Путіна та розпочату ним війну.

У своїх соцмережах чоловік періодично поширює тези російської пропаганди, намагаючись виправдати велику війну та цинічні злочини окупантів. Крім того, він називав війну — "СВО", виступав на російському телебаченні та проводив час із артистами-путіністами.

Раніше "Телеграф" писав, куди поділась зрадниця Анна Асті. Дівчина мовчить про війну в Україну та не називає Росію — окупантом.