"Не розлючена, а щаслива": Аліна Шаманська офіційно розлучилася з Русланом Ханумаком

Читать на русском
Автор
Пара була разом 6 років Новина оновлена 12 червня 2024, 22:35
Пара була разом 6 років. Фото instagram.com/shamankaa

Блогерка і комік не разом з січня 2023

Аліна Шаманська і Руслан Ханумак офіційно перестали існувати як подружжя. Однак блогерка ділиться, що не шкодує про це рішення і повідомляє новину з посмішкою на обличчі.

Про це Аліна Шаманська повідомила на своїй сторінці в Instagram. Дівчина також ділиться емоціями від нового статусу.

"Я офіційно розлучена і зовсім не розлючена, а щаслива. Я дуже рада, що я прийняла це рішення. Жодного разу за цей тривалий час в мене не було жодного сумніву, жодного разу я не пошкодувала про свій вибір, тепер переді мною просто мільярди, мільйони шляхів. Я буду обирати той, який я захочу. Я вільна, сильна, незалежна, молода та красива і все життя попереду", — з посмішкою розповідає Аліна Шаманська.

Аліна Шаманська
Фото: instagram.com/shamankaa

Блогерка додає, що після розлучення завжди боляче, адже це смерть родини. Однак це можна пережити за допомогою фахівців і особистісного зросту.

"Не хочу ідеалізувати цю історію, тому що спочатку буде боляче. Це смерть родини, яка б вона не була. Але "це боляче" можна пережити за допомогою спеціалістів, за допомогою самопізнання, внутрішнього зросту, побудови зовнішньої опори. Час лікує абсолютно все, як би банально не звучало, абсолютно усе в цьому світі можна пережити. Біль стає все меншою. Спочатку, звісно, депресії, неможливість засинати і прокидаєшся постійно у тривозі, чогось не вистачає, боляче, а потім все переживеш", — додала Шаманська.

Шаманська і Ханумак розлучилися
Фото: instagram.com/shamankaa

Нагадаємо, що Руслан Ханумак і Аліна Шаманська оголосили про розлучення у січні 2023 після шести років шлюбу. Комік зізнавався, що зраджував дружину. Пара виховує сина Артура.

Раніше "Телеграф" розповідав, що актор Костянтин Войтенко вдруге одружився. Пара зіграла нестандартне весілля в чорних вбраннях і без гостей.