Євген Клопотенко зізнався, чи оновив дані в ТЦК і розповів, чому він не в ЗСУ

Читать на русском
Автор
Євген Клопотенко оновив дані в ТЦК
Євген Клопотенко оновив дані в ТЦК. Фото www.instagram.com/klopotenko

Ресторатор ділиться, що на своєму місці принесе більше користі країні

Популярний український кулінар Євген Клопотенко, який "мутив" з Еммою Антонюк, чесно відповів, чому не вступив до лав ЗСУ за більш ніж два роки повномасштабного вторгнення. До тероборони він також не приєднався.

Кулінар ділиться, що не бачив сенсу приєднуватися до тероборони, бо на початку війни перебував у маленькому селі. Євген також додав, що розумів, що принесе більше користі на своєму місці. Про це він розповів в інтерв'ю "ТиКиїв".

"З перших днів вторгнення я намагався подбати про безпеку родини та своєї команди. До того ж перебував тоді за містом і, приміром, вступати до тероборони в маленькому селі не бачив сенсу. Також розумів, що принесу більше користі на своєму місці. Адже від першого дня великої війни ми з командою підтримували українців через їжу", — ділиться Євген Клопотенко.

В цьому ж інтерв’ю кулінар зазначив, що перші дні війни він займався відкриттям свого закладу у Львові.

"Я мав масштабні плани на 2022 рік – хотів відкрити новий заклад у Львові. Повномасштабна війна прискорила події. Коли у перші дні вторгнення я приїхав до міста Лева й побачив ту кількість людей, які у відчаї, часто без речей та ресурсів для нормального життя, евакуюються, вирішив, що мушу бодай якось допомогти. Так з'явилося кафе "Інші"", — розповідає Клопотенко.

Ресторатор також зазначив, що дані в ТЦК він оновив. Зробив це Євген Клопотенко в перші дні дії закону про мобілізацію.

Раніше "Телеграф" розповідав, що ведучий Слава Соломка поділився, як він виїжджає під час війни за кордон. Шоумен переконує, що закон він не порушував.