"Далекий 1997 рік": Андрій Бідняков показав, як виглядав у дитинстві (фото)

Читать на русском
Автор
599
Андрій Бідняков показав фото з дитинства Новина оновлена 12 червня 2024, 15:10
Андрій Бідняков показав фото з дитинства. Фото https://www.instagram.com/biedniakov

Бідняков пожартував, що вчив молодь красти телефони

Популярний 37-річний український шоумен Андрій Бедняков продовжує із теплом згадувати про рідний Маріуполь, який з весни 2022 року перебуває під російською окупацією. Телеведучий поділився архівним знімком, зробленим 1997 року.

Дитячий кадр Андрій Бедняков опублікував у себе в Insta-stories. На фотографії, зробленій у рідному місті, шоумен сидить серед своїх друзів.

Майбутню зірку на знімку можна легко впізнати, Андрію там 10 років, він сидить на лавочці з трьома товаришами. Шоумен пожартував, що вчив тоді молодь, як красти стаціонарні телефони на центральному ринку і викидати sim-картки.

"Фото зроблене за 69 секунд до бійки з ментами" — жартома підписав український телеведучий.

Андрій Бідняков
Андрій Бідняков у дитинстві

Зазначимо, що війна забрала в Андрія не лише можливість повернутися до рідного міста Маріуполя, а й найдорожчої людини — мами. Коли почалася повномасштабна війна, жінка була в місті, але не витримала постійних вибухів і низької температури у квартирі через відсутність опалення.

Сестрі телеведучого вдалося вивести маму із заблокованого Маріуполя та поховати на тимчасово непідконтрольній Україні території. Сам Андрій Бідняков у рідному місті був приблизно 12-13 лютого 2022 року, він щодня проводив із матір’ю, а коли вона засинала, їхав на зустріч із друзями. Він, як і багато хто, сподівався, що війни не буде.

"Телеграф" писав раніше, що українська співачка Надія Дорофєєва здивувала змінами зовнішності. Артистка показала відео, на якому видно, що вона підстригла чубчик.