Акторка серіалу "Всі жінки - відьми" стала амбасадоркою United 24: про кого йдеться (відео)

Читать на русском
Автор
Алісса Мілано почне допомагати Україні в рамках благодійної організацїі Новина оновлена 28 травня 2024, 22:53
Алісса Мілано почне допомагати Україні в рамках благодійної організацїі. Фото Інстаграм Алісси Мілано

Зірка підтримає важливу українську ініціативу

Популярна акторка Алісса Мілано, яка прославилась роллю Фібі у серіалі "Всі жінки — відьми", стала ближчою до України. Вона погодилась бути амбасадором фандрейзингової платформи United24. Знаменитість буде залученою до напрямку "Освіта та наука".

У ролику, де Мілано розповіла цю новину, вона зробила важливий меседж. Акторка вкотре нагадала всьому світу, що в нашій країні досі триває жахлива війни, яку розв'язала Росія. Мілано засвідчила свою беззаперечну підтримку українцям. Про це повідомляє United 24.

"Україна потребує нашої підтримки більше, ніж будь-коли. Повномасштабна війна в Україні – нелюдяна, підла та варварська. Вона має закінчитися справедливим миром і перемогою України. Українці, знайте: я буду з Україною і підтримуватиму вас на цьому шляху", – поділилась зірка.

Алісса Мілано представлятиме United24

Як відомо, United24 — платформа, яка займається залученням різних всесвітньо відомих особистостей для реалізації важливих соціальних проєктів. Ініціатором був президент України Володимир Зеленський. У межах цієї платформи збирають кошти на ЗСУ, гуманітарну допомогу, відновлення інфраструктури.

Амбасадорами United24 вже стали британський підприємець Річард Бренсон, американський актор Міша Коллінз, канадська акторка Кетрін Винник, американська співачка Барбара Стрейзанд, відомий гурт Imagine Dragons.

Раніше "Телеграф" розповідав про зірку серіалу "Надприродне" — Мішу Коллінза, який також є амбасадором United24. Він приїхав на деокуповану Сумщину та інціював збір коштів на розмінування цієї території.