Що увімкнути на телефоні, щоб зарядка батареї прискорилася: корисна опція

Читать на русском
Автор
"Літак" заощадить вам час зарядки
"Літак" заощадить вам час зарядки. Фото Телеграф

Найкраще рішення при зарядці вашого улюбленого смартфона

Попри безліч різних моделей смартфонів, залишається одна незмінна проблема: ємність акумулятора часто недостатня, і гаджет доводиться заряджати кілька разів на день. На щастя, існує просте рішення, яке дозволяє значно прискорити процес заряджання мобільного телефону.

Щоб швидше зарядити гаджет, є простий трюк, який може значно спростити ваше життя. Увімкнувши одне налаштування на своєму смартфоні, ви зможете миттєво прискорити процес заряджання, пише santeplusmag.

Як прискорити зарядку телефону

Коли ви підключаєте смартфон до зарядного пристрою, не забудьте увімкнути "режим польоту". Це вимкне всі функції мережі вашого пристрою і зменшить споживання енергії, що прискорить процес заряджання.

Щоб увімкнути режим польоту на Android-смартфоні, перейдіть до "Налаштування", потім виберіть "Мережа та Інтернет" та активуйте режим польоту. На пристроях Apple відкрийте "Параметри" та увімкніть "Режим польоту".

Раніше ми писали, як прискорити роботу свого смартфона. Є вісім хитрощів, які покращать роботу вашого мобільного телефону.