Нічого видаляти не потрібно: як звільнити пам’ять на Android

Читать на русском
Автор
3782
Лайфхаки щодо звільнення місця на андроїді
Лайфхаки щодо звільнення місця на андроїді. Фото Canva

Є деякі нюанси, які будуть вам корисні

Брак пам'яті на пристрої — це часта проблема, з якою зіштовхуються користувачі. Пам'ять стає переповненою різними застосунками, фото, відео та іншими програмами. Водночас видалити певні файли буває шкода. І необов'язково це робити, є інші методи, як звільнити місце. Також дізнайтеся, яка звичка шкодить вашому пристрою.

Швидко звільнити місце на Android можна використавши приховані налаштування, пише NV. Для цього треба знати певний код, завдяки якому відкриється доступ до додаткових опцій очищення кешу. Також використовуючи цей метод, можна позбутися тимчасових файлів.

Існує така системна папка, яка називається SysDump. У ній зберігаються дані про всі системні помилки. З тривалим використанням гаджету обсяг папки збільшується, тому пам'ять телефону стає переповненою.

Утім, журналу з помилками системи можна позбутися.

  1. Перейдіть у застосунок "Телефон" на Android.
  2. Впишіть у полі такий код: *#9900#.
  3. З'явиться нова вкладка, де треба обрати пункт "Delete dumpstate/logcat".

Це займе всього кілька хвилин. Потрібно не закривати вкладку й дочекатися завершення процесу. Тоді на екрані з'явиться сповіщення, що все завершено. У такий спосіб ви зможете позбутися файлів кешу та непотрібних даних, які займають місце на пристрої. Водночас ваші особисті дані та завантажені програми залишаться на телефоні без змін.

Раніше "Телеграф" писав, як зберегти заряд на Android. Для цього слід обмежити роботу деяких функцій.