Чисто буде навіть у важкодоступних місцях: лайфхак з вішаком

Читать на русском
Автор
Як прибрати пил між шафами, які стоять поруч Новина оновлена 21 травня 2024, 18:14
Як прибрати пил між шафами, які стоять поруч. Фото Згенеровано ШІ (Телеграф)

Тепер у вас не буде проблем під час прибирання

Прибирання — не найбільш приємна справа для кожного. Прибрати пил з вузьких місць дуже складно, особливо, якщо вони ще й глибокі. Раніше ми розповідали, як швидко помити підлогу, а тепер ділимося, як прибрати в недоступних місцях.

Пропонуємо взяти цей лайфхак собі на замітку, адже він зекономить ваш час і зробить оселю чистішою. Ним поділилися в Telegram-каналі "Лайфхакер".

Як прибрати у важкодоступних місцях

Цей спосіб не вимагає використання спеціального приладдя і дорогих хімічних засобів. Весь пил та бруд можна видалити за допомогою простих предметів, які точно є у вас вдома.

Все, що вам знадобиться, — це звичайний вішак і капронові колготки. Можна взяти старі панчохи, які ви вже не носите. Потрібно насадити колготки на вішак таким чином, щоб верхня її частини була у вас в руках. Колготи можна також намочити.

Тепер конструкцією, яка у вас вийшла, треба пройтися по важкодоступних місцях. Особливо ефективно такий спосіб працює на пласких поверхнях. За допомогою цього методу можна позбуватися від пилу, бруду і павутиння там, куди звичайна ганчірка не дістане.

Раніше "Телеграф" розповідав, як прискорити процес висихання одягу. Ми поділилися дієвими порадами.